آخرین اخبار
خانه / مشاوره وکیل امور اداری و دولتی / وکیل دیوان عدالت اداری / آیا میتوان مطابق آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیات علمی بازگشت به کار گرفت؟

آیا میتوان مطابق آیین نامه استخدامی اعضای غیر هیات علمی بازگشت به کار گرفت؟

کلیه افرادی که بر اساس این آیین نامه به صورت قراردادی بکار گرفته می شوند، به استناد ماده ۱۸۸ قانون کار، از شمول قانون مذکور خارج بوده و دعاوی آنان در هیأتهای تشخیص و حل اختلاف وزارت کار قابل رسیدگی نمیباشد.در صورتیکه موسسه نیاز نداشته باشد نمیتواند بازگشت به کار بگیرید.

موید باشید

این مطلب رو هم چک کنید

آیا حقوق مستمری مادر بزرگ به نوه اش خواهد رسید؟

باسلام من تنها وارث مادر بزرگم هستم پدرم فوت شد وعمویم شهید حلا مراقبت از مادر بزرگمم به عهده من است ایا میشود حقوق ایشان را بعد فوت من از بنیاد شهید دریافت کنم چگونه باید اقدام کنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *