آخرین اخبار
خانه / مشاوره حقوقی وکیل خانواده / وکیل حضانت فرزند / خروج از کشور برای دختران ۱۸سال به بالا چگونه میباشد؟

خروج از کشور برای دختران ۱۸سال به بالا چگونه میباشد؟

در صورتیکه دختر به سن قانونی ۱۸رسیده باشد مطابق ماده ۱۸ قانون گذرنامه رضایت پدر نیازی نخواهد بود.

موید باشید

این مطلب رو هم چک کنید

دریافت نفقه فرزند در صورتیکه مربوط به گذشته باشد امکان پذیر است؟

با عرض سلام و تشکر
من و همسرم هنوز رسما جدا نشدهایم فرزند 8 ماهه من پیش من است , و پدرش هیچگونه هزینه ای در این مدت پرداخت نکرده است
آیا امکان شکایت بابت نفقه موقعه فرزند نیز وجود دارد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *